Roundup Fast postřik 5l Pump & Go bez glyfosátu Evergreen

je neselektivní herbicidní přípravek určený k okamžitému použití bez nutnosti ředění určený k likvidaci nežádoucích plevelů. Ekologický herbicid je bez ochranné lhůty. Ekologický postřik na plevele (eko herbicid) je  vhodný  pro použití v eko farmách nebo při bio pěstování. Roundup Fast je tzv. ekologický Roundup s novou formulací s velmi rychlým účinkem. Účinná látka na přírodní bázi – neobsahuje glyfosát. Velmi rychlý vizuální efekt hubení plevelů již po 3 hodinách (vadnutí). Praktické balení k okamžitému použití (rozprašovač (RTU). Snadná a bezpečná manipulace. Nepůsobí na semena v půdě. Pěstování následných plodin je bez omezení. Opětovná výsadba/setí jsou možné za 24 hod. po aplikaci. Do postřikovače je možné zakoupit náhradní náplň 5 litrů zde.

Image
Obsah: kyselina pelargonová 43,1 g/l
Cena Agromanualshop.cz: 1 280 Kč

 

Roundup Fast a jeho použití:
Roundup Fast je přírodní postřik na plevel určený k likvidaci nežádoucích širokolistých a trávovitých plevelů v chodnících, dlažbě a na cestičkách, pod okrasnými keři a stromy za předpokladu, že jsou již hlubokokořenící s dřevitou kůrou, při přípravě záhonů na výsadbu a výsev okrasných rostlin, ovoce a zeleniny, kolem skleníků, zimních zahrad a podél plotů nebo pro odplevelení před jarním nebo podzimním rytím.

 

Rozsah a použití postřiku Roundup Fast:

     

nezemědělská půda půda bez vegetace

okrasné dřeviny

plevele, mechy

30 ml/10 m2;4x do roka, po 7 dnech

bodová aplikace

Přípravek používejte během vegetačního období plevele, tj. od března do října. V případě opětovného obrůstání opakujte aplikaci po 7 dnech.  Pro totální likvidaci obtížných plevelů včetně kořenů použijte přípravky s účinnou látkou glyfosát, např. Roundup Expres 6h   nebo  jiný Roundup. Nepoužívejte v trávnících.